Rumcajs. Obiady Domowe

Gdańska 10, Łódź
5 tassi
3.60/10.00
+48 42 633 20 57

Rumcajs. Obiady Domowe sulla mappa

Valutazione

Weronika Buczkowska (21.10.2017 15:55)
Jedzenie średnie, zimne, ponieważ na dowóz czekałam ponad 2,5 godziny. Pan dostawca niemiły i mimo, iż zaznaczyłam, żeby był terminal, to go nie było. Ogólnie nie polecam.
Jonathan Tutak (19.09.2017 20:57)
Po ponad dwoch godzinach oczekiwania podziekowalem za zamowienie , widze ze nie ja jeden czekalem zbyt dlugo ... nie polecam zamawiania nie wiem jak to smakuje wiec moja ocena jest za czas oczekiwania
Beata Kowalska (12.09.2017 13:43)
Nie polecam jedzenie średnie. Chłodne i rozpaprane. Zupa porozlewana. Ale da się przeżyć i zjesc. Bo w smaku nie najgorsze. Najgorszy był dostawcą który przywiózł mi obiad. Bardzo nie miły wręcz agresywny. Obiad z opóźnieniem 40min.ok. Ale restauracja powinna informować o ewentualnych opoznieniach. Co powiedziałam dostawcy. A on że jakie opóźnianie ludzie czekają po 3 godz. Dobra Ale ktoś może wychodzić za 2 godz do pracy a restauracja pisze na Pizzaportal.pl że obiad będzie wcześniej. Jestem stałą klientka Pizzaportal.pl. I jak do tej pory nie spotkałam się z taką arogancja i nie powiadomieniem klienta o opóźnieniach. Już nie chciałam z Panem dostawcą dyskutować bo by mnie chyba zabił w drzwiach. Serio mialam wrażenie że mnie zaraz pobije. Także jak spotkacie lysego dostawcę w drzwiach to lepiej się strzeszcie.!!! Strach jeść obiad.
Jan Pietrzyk (29.07.2017 17:09)
Jedzenie dobre, raz zamówiłem i przyszło po długim czasie oczekiwania, a raz po dwóch godzinach napisali, ze nie będzie dostawy jednak... Z tego co widzę z innych komentarzy, to częsta praktyka, myślę ze nie chce im się realizować zamówień przed zamknięciem restauracji.
Anna N. (18.07.2017 17:17)
Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek. Trudno oceniać danie, którego nie zobaczyło się na oczy po 3 godzinach oczekiwania, a za które się zapłaciło z góry! Po 2,5 godziny stwierdziłam, że zadzwonię najpierw bezpośrednio do baru, żeby nie robić im kłopotów z portalem pizzaportal. Usłyszałam, że nikt nic nie wie, ale pani zaraz do mnie oddzwoni. Cisza. Wtedy stwierdziłam, że dzwonię na infolinię pizzaportal i dopiero wtedy usłyszałam, że bar twierdzi, że nie da rady (JEDNAK!) zrealizować zamówienia. No to dzwonię jeszcze raz do baru z pytaniem, kiedy zamierzali mnie poinformować. "Mamy dziś taki ruch, że naprawdę nie było czasu zadzwonić i powiedzieć". Pani usłyszała ode mnie, że jakoś dziwnym trafem teraz ma czas ze mną rozmawiać, a zadzwonić w ważnej sprawie nie ma? Ile to trwa? 15 sekund? ZA ZAPŁACONE DANIE! "No ja rozumiem..." Nie, nic nie rozumiecie.

Aggiungi il tuo commento

Qualità del cibo
Prezzi
Pulizia
Atmosfera di musica